Aktuality

Západočeská univerzita pomáhá Ukrajině

CHCI SEHNAT PRÁCI UPRCHLÍKŮM Z UKRAJINY Centrum lidských zdrojů Plzeňského kraje je schopno zajistit zaměstnání pro lékaře, zdravotní sestry, záchranáře i pracovníky ve stavebnictví, dopravě, službách a dalších oblastech. Pro zájemce o zaměstnání centrum spustilo on-line dotazník. https://www.zcu.cz/cs/Ukraine-info/index.html

Číst dále

Krajské nemocnice podporují Ukrajinu

Nemocnice Plzeňského kraje připravují od počátku ruské vojenské agrese na Ukrajinu pomoc svým ukrajinským zaměstnancům, jejich rodinám a rovněž této napadené přátelské zemi. Vedení nemocnic se postupně sešlo s většinou zaměstnanců z Ukrajiny a v případě konkrétních požadavků hledá řešení, jak nejlépe vyhovět. Nemocnice rovněž spolupracují s radnicemi sídelních měst a Plzeňským krajem. „Část našich ukrajinských zaměstnanců zde žije již dlouhá léta

Číst dále

Válka je pro zdravotníky z Ukrajiny, Ruska i Běloruska hodně osobní

Mezi námi jsou lékaři i další zdravotníci ze všech zemí válečného konfliktu. Všichni prožívají silné emoce. Zásadní ale je, že cítí potřebu pomáhat druhým a už se zapojili do pomoc uprchlíkům, ať už na Ukrajině nebo v České republice. Mezi námi jsou lékaři i další zdravotníci ze všech zemí válečného konfliktu. Všichni prožívají silné emoce. Zásadní ale je, že

Číst dále

Běháte rádi? Zkuste Škoda Fit Půlmaraton. Startovné pro zaměstnance zdarma

Závod v běhu na 21,097 km se startem a cílem v centru města Plzeň – náměstí Republiky. Jedna z nejkrásnějších tratí v České republice, která vede centrem města a okolí v jednom okruhu. Největší sportovní událost v Plzeňském kraji.  Limit 1500 běžců. Vložený dětský závod, rodinný běh a firemní štafety. Sportovní den pro celou rodinu. Koná se již 6. ročník.  https://www.nemocnicepk.cz/

Číst dále

Za nasazení v první linii poděkuje kraj koncertem Chinaski

Plzeňský kraj poděkuje za zvládnutí covidové pandemie v minulých měsících všem, kteří investovali své zdraví, čas a odhodlání v prvních liniích. V neděli 12. září 2021 se od 18:00 hodin uskuteční na náměstí Míru v Klatovech koncert kapely Chinaski. Již v červnu letošního roku se konal koncert nazvaný Děkujeme! https://www.plzensky-kraj.cz/za-nasazeni-v-prvni-linii-podekuje-kraj-koncertem

Číst dále

Řady dárců krve rozšíří po včerejší akci na rokycanském náměstí kolem 30 zájemců.

Vážný zájem o dárcovství krve v Rokycanské nemocnici projevila během akce ZACHRAŇ ŽIVOT téměř třicítka lidí, další tu možnost připustili. Mimo to přišla spousta lidí na preventivní vyšetření tlaku, cukru v krvi nebo si nechat zjistit svoji krevní skupinu. Dětský doprovod buď maloval, nebo si vyplnil vědomostní kvíz o krvi. https://www.clz-pk.cz/rady-darcu-krve-rozsiri-po-vcerejsi-akci-na-rokycanskem-namesti-kolem-30-zajemcu/

Číst dále

Bezpečnější proti nákaze. Nemocnice v Plané ošetřila prostory nanodezinfekcí

Nemocnice následné péče Svatá Anna zvyšuje bezpečnost pacientů i návštěvníků, co se týká rizik přenosu nákazy koronavirem. Kromě standardních hygienických opatření provedla v těchto dnech na všech frekventovaných površích i speciální ošetření nanovrstvou GCA ANTIVIR s nanopolymerovou antivirovou a antibakteriální ochranou, která vydrží minimálně 120 dnů.

Číst dále

Velkokapacitní očkování

Velkokapacitní místo Plzeňského kraje v Plzni na Skvrňanech je dnes a zítra v druhém testovacím provozu. Každý den naočkuje 600 osob, celkem tedy podá 1200 dávek vakcíny Comirnaty.

Číst dále

PODMÍNKY POUŽÍVÁNÍ:
CENTRUM LIDSKÝCH ZDROJŮ PLZEŇSKÉHO KRAJE z.ú. PRO UŽIVATELE

1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ

1.1 Společnost Centrum lidských zdrojů Plzeňského kraje z.ú., IČO: 08160902, Nerudova 25, 330 01 Plzeň, zapsaná v rejstříku vedeném Krajským soudem v Plzni, oddíl U, vložka 162 („CLZ“), vydává tyto Produktové podmínky pro Uživatele („Produktové podmínky“), které upravují podmínky používání Elektronických systémů CLZ a souvisejících Služeb Uživateli.

2. POPIS SLUŽBY

2.1 Služba je poskytována společností Centrum lidských zdrojů Plzeňského kraje z.ú. prostřednictvím příslušných internetových stránek, pomocí nichž mohou Zaměstnavatelé, Zprostředkovatelé a další osoby zveřejňovat své nabídky práce a Uživatelé mohou na jednotlivé nabídky práce reagovat.

2.2 Služba je poskytována ze strany společnostiCentrum lidských zdrojů Plzeňského kraje z.ú. zdarma, nestanoví-li tyto Produktové podmínky jinak.

3. ODPOVĚĎ UŽIVATELE

3.1 Uživatelé, kteří mají zájem o nabízenou pracovní nabídku,mohou svůj zájem potvrdit prostřednictvím formuláře dostupného v rámci těchto internetových stránek, a to vyplněním pravdivých a bezchybných údajů o své osobě. Správné zadání e-mailové adresy, telefonního čísla, jména a příjmení uživatele je nezbytné pro zdárné doručení odpovědi na inzerovanou pracovní nabídku. Tyto služby jsou bezplatné.

3.2 Zdárně dokončenou odpovědí Uživatele dochází k vytvoření zaregistrování Uživatele.

3.3 Uživatel může svoji registraci kdykoli bezplatně zrušit prostřednictvím žádosti zaslané E-mailem na adresu info@clz-pk.cz.

4. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

4.1 Tyto Produktové podmínky jsou platné a účinné od 1. 4. 2020.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Chci zvýšit své šance na uplatnění v budoucnu a mám zájem, aby mi společnost Centrum lidských zdrojů Plzeňského kraje z.ú., IČO: 08160902, Nerudova 25, 330 01 Plzeň, poskytla služby usnadňující výběr vhodné pracovní příležitosti a další služby z řad vlastních produktů týkajících se osobního rozvoje, vzdělávání, hodnocení zaměstnavatelů a dalších, které mohou zlepšit mé postavení na trhu práce, zvýšit šance na kvalitní zaměstnání nebo jsou jinak spojené s trhem práce.

Z těchto důvodů souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely evidování mé osoby a použití mých osobních údajů pro zlepšování algoritmů umožňující personalizovanou nabídku a komunikaci. Za tímto účelem společnost posuzuje hlediska, která pomůžou personalizovat obsah nabídek (informace vyplněné v odpovědních formulářích, uvedené v životopisech či získané vyhodnocováním výběrových řízení, kterých se účastním).

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely evidování mé osoby a nabízení pracovních příležitostí personální agenturou Centrum lidských zdrojů Plzeňského kraje z.ú., IČO: 08160902, Nerudova 25, 330 01 Plzeň.

Souhlas uděluji na dobu 3 roky od udělení souhlasu, příp. do odvolání tohoto souhlasu. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále zaměstnavatelům, jejichž nabízená pozice odpovídá mnou hledané práci, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Souhlas se zpracováním osobních údajů mohu kdykoliv odvolat.